TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

0252 212 56 75
null

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 • Yatarak Tedavi

  Yatarak tedavileriniz %100 karşılanır. Yatarak tedaviler, belirtilen teminatlar, özel ve genel şartlar çerçevesinde sınırsız ve %100 olarak karşılanmaktadır. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir kişilik refakatçi giderleri teminat altındadır.

 • Ayakta Tedavi / Muayene

  Özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda 10 vaka ile sınırlı olup %100 olarak karşılanmaktadır. Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı hizmetleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri teminat altındadır.

 • Ayda 30TL'den Başlayan Fiyatlarla

  Özel Hastanelerde, SGK Farkı Ödemeden, Prosedür Olmadan Rahatlıkla Tedavi Olun.
  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahipleri, özel hastaneye gittiklerinde ayakta veya yatarak tedavilerinde hiçbir ücret ödemiyor.*
  Ayrıca SGK’lılara uygulanan ek ücret yok.
  Yapmanız gereken anlaşmalı hastanelerimize giderek tedavi olmak. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı kullanmak için hiçbir prosedür gerekmez.

  * SGK’nın yasası gereği sigortalılardan özel hastanelerde alınması zorunlu olan doktor muayene fark ücreti yine yasa gereği bu ürüne konu edilememektedir. Bugün için bu tutar 15 TL olup SGK tarafından değiştirilebilir. Bunun dışında bir katılım söz konusu değildir.

Size özel fiyat teklifini almak için formu doldurabilir veya WhatsApp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.

Adınız Soyadınız
Fill out this field
E-Posta Adresiniz
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Telefon Numaranız *
Fill out this field
Mesajınız
Fill out this field
Menü
Canlı Yardım
Merhabalar, nasıl yardımcı olabiliriz?